Afscheid vrijwilligers VVV Spakenburg

0
379

Het toeristenseizoen gaat in Bunschoten-Spakenburg binnenkort weer van start. Onlangs vonden twee gezellige momenten plaats waarop veel vrijwilligers werden bedankt voor hun bijdrage in het afgelopen jaar. Er werd natuurlijk ook vooruitgekeken naar het nieuwe jaar, waarin weer veel staat te gebeuren. Het was ook een moment om stil te staan bij het afscheid van een aantal belangrijke vrijwilligers, die zich jarenlang hebben ingezet bij activiteiten en evenementen in ons dorp. Voor velen ook ‘bekende gezichten’ omdat ze allemaal lange tijd betrokken zijn geweest. De bloemen en waardebonnen werden met blije, maar ook trotse gezichten in ontvangst genomen.
Marianne Korlaar benadrukte deze middag en avond namens de VVV nog maar een keer dat we niet zonder vrijwilligers kunnen. Betrokken mensen die op zoveel momenten klaar staan. Ook wethouder Van Asselt sprak zijn dank uit en riep de aanwezigen op om ook de komende jaren betrokken te blijven bij al die mooie evenementen die in onze gemeente worden georganiseerd. De organisatie van de Spakenburgse dagen is gestart en ook de andere evenementen worden momenteel weer in de steigers gezet.

Thera van Leeuwen